Конкурси на заміщення посад

1.Наявність громадянства України.
2.Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
3.Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування,  висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, здійснення та забезпечення прав на доступ до публічної інформації;  питань , що виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ.
4.Вільне володіння державною мовою.
5.Володіння персональним комп’ютером у режимі  впевненого  користувача.
6.Навики  впровадження інноваційних програм та написання проектів (грантів).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (24.02.2017 р.). Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-25-63.

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з  інформаційно-комп’ютерного забезпечення.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
- Повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
- Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування;
- Вільно володіють державною мовою;
- Навики виконання функцій системного адміністратора   з  досвідом роботи не менше 5-ти років;
- Навики встановлення, впровадження програмних забезпечень  на ПК, забезпечення працездатності комп’ютерної техніки, забезпечення захисту інформації.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (18.01.2017 р.). Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-25-63.

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-бухгалтерського обліку та звітності.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
- Повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
- Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування;
- Вільно володіють державною мовою;
- Навики ведення   бухгалтерського  обліку  фінансово-господарської
діяльності бюджетної установи та складення звітності  з  досвідом роботи в сфері бухгалтерії не менше 5-ти років.

Томашпільська селищна рада  оголошує проведення конкурсу на посаду:

Завідувача Томашпільською селищною бібліотекою

Умови проведення конкурсного добору:

дата початку приймання документів - 22.06.2016р.,

дата завершення подачі документів – 22.07.2016р.

дата початку формування конкурсної комісії – 23.06.2016,

строки проведення конкурсу  -  перше засідання  03.08.2016, друге засідання – 05.08.2016р.

Вимоги до кандидатів:

Завідувачем Томашпільською селищною бібліотекою може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем   виконувати відповідні посадові обов’язки.

Падача документів.

3 та 5 серпня 2016 року відбулися два засідання конкурсної комісії добору на посаду завідувача Томашпільською селищною бібліотекою.
Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі, конкурсна комісія заслухала публічні  презентації проектів програм розвитку селищної бібліотеки та провели співбесіду з кандидатом на посаду  завідувача Томашпільською селищною бібліотекою – Марчак Тетяною Борисівною.
Шляхом відкритого голосування конкурсною комісією одноголосно були  прийняті  рішення про те, що співбесіду із претендентом на вищезазначену посаду вважати такою, що відбулась успішно, а також рекомендувати Томашпільському селищному голові видання розпорядження щодо  підписання контракту із кандидатом на посаду завідувача селищною бібліотекою Марчак Т.Б. терміном на 5 років згідно  вимог Закону України «Про культуру».