Про медичну реформу!

Дата: 09.06.2017 09:34
Кількість переглядів: 810

Велику роль в проведенні структурних перебудов медичної галузі відіграє інформаційно-комунікаційний супровід тих змін, що відбуваються в охороні здоров’я.

Першочерговою його метою є формування у жителів області правильного розуміння реформ та позитивного до них ставлення.
Саме тому на медичних працівників мережі лікувально-профілактичних закладів покладається задача з донесення до широких верств населення необхідності й загальних принципів реформаторських змін.
В комунікаціях з населенням слід використовувати усі можливі форми та методи: виступи в ЗМІ, електронні публікації на офіційних інтернет-сайтах та в соцмережах, зустрічі з громадою, лекції, бесіди, консультації, оформлення наочності й виставок, розповсюдження популярної літератури тощо.
Пропонуємо скористатися матеріалами (6 найменувань, в т.ч. 4 – інформаційних, популярний для населення «Запитання-відповіді» та презентація), які були надіслані Центром здоров’я раніше (20 квітня 2017 року) та відслідковувати офіційні сайти МОЗ України, ДОЗ ОДА, «Охорона здоров’я Вінниччини», групу «Цікаве у медицині Вінниччини» Фейсбуку, де постійно додається інформація про зміни в галузі охорони здоров’я.
На допомогу у проведенні просвітницької діяльності пропонуємо узагальнену підбірку нових інформаційних матеріалів:
1.Інформаційний матеріал на допомогу лектору «Урядовий пакет законопроектів відповідає Конституції України»
2.Інформаційний лист для медичних працівників «Законопроекти, які запроваджують новий дієвий механізм реалізації пацієнтами конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів»
3.Плакати «Медична реформа» (3 шт.)
4.Інформаційна листівка «Чому медичну реформу намагаються дискредитувати»
5.Пам’ятка «10 фактів про медичну реформу».