USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів з розвитку картоплярства

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні та надає співфінансування на загальну суму 26 млн грн на розвиток виробництва та переробки картоплі.

10:46 12.04.2023

На міжнародній арені спорту – томашпільчанин Григорій Слободян

З 26 березня по 1 квітня 2023 року в польському містечку Торунь проходив IX Чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів «World Masters Athletics Indoor Championships 2023». У ньому взяли участь понад 4000 спортсменів із 88 країн світу.

14:18 11.04.2023

Пісня допомагає наближати Перемогу

Вчора, 10 квітня, в Томашполі відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ заслуженого народного артиста України Олексія Похвали. Організувати та провести його допомогли працівники Центру культури і дозвілля Томашпільської селищної ради.

09:18 11.04.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 3 місяці 2023 року

Станом на 1 квітня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 25 117 515 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить  112,1 % виконання до уточненого плану на 3 місяці в сумі 22 406 958 грн. та 18,8 % виконання до плану на рік в сумі 133 620 874 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 2 390 764 грн., або на 10,5 %.

10:44 10.04.2023

ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ПАСХИ!

Шановні християни римо-католицького віросповідання Томашпільської територіальної громади, гості! Сердечно вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння!   Нехай благодать цього величного дня Божою милістю доторкнеться до кожного віруючого серця й спонукає по-новому побачити й відчути себе у цьому світі, оцінити чистоту своїх думок, бажань та вчинків. Навчить бути добрішими, милосерднішими, терплячішими та благороднішими один до одного.

07:00 09.04.2023

Вітаю вірян західного обряду з Великоднем!

Це один із найсвітліших днів для християнського світу. Оновлення та перемогу над смертю дарує нам цей день! Віримо, що правда має силу, що добро перемагає зло, що вільною та щасливою буде наша країна! Молимося за Україну, за батьків, дітей, за наших мужніх воїнів, за нашу перемогу й мир.   Нехай завжди будуть з нами свята благодать і любов!

07:00 09.04.2023

Користуйтесь газом з дотриманням правил безпеки

У першому кварталі поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала 3 тис. заявок за номером 104. В минулому році кількість викликів сягнула 14 тис. На жаль, через недотримання правил безпеки при користуванні газом мали місце нещасні випадки. Збережіть своє життя та здоров’я, дотримуйтеся правил безпеки при використанні газу в побуті.

16:28 06.04.2023

Третій тепловізор від Томашпільської громади вже завтра відправиться на передову

Тепловізор RATTLER, вартістю 63 000 гривень, завтра доставить у свою військову частину наш земляк,  великорусавчанин,  воїн ЗСУ Ігор Кучурка. Прибувши в рідні місця в короткотривалу командировку, воїн, за проханням своїх побратимів, звернувся до селищного голови Валерія Немировського з проханням допомогти з придбанням тепловізора для роти, в якій вони несуть службу по захисту цілісності Держави.

14:40 04.04.2023