Питання до розгляду 10 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 06.01 2017 року «Про селищний бюджет на 2017 рік»

Про надання дозволу гр.. Кулішу Олександру  Сергійовичу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0.12 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд,  , що знаходиться в смт Томашпіль, вул Гаврилюка, 76. Підстава: заява Куліша О.С.

Про надання дозволу гр..  Січкару Михайлу Васильовичу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0.12 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд,  , що знаходиться в с.Ракова, вул. Сонячна, 39. Підстава: заява Січкара М.В.

Про надання дозволу гр..  Рибчинському Олександру Павловичу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0.15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд,  , що знаходиться в смт Томашпіль, вул. Космонавтів. Підстава: заява Рибчинського О.П.

Про виділення гр. Заворикіній Марії Іванівні  земельної ділянки в натурі площею 0,0837 га у зв’язку з переобміром земельної ділянки сертифікованою організацією ФОП Солейко, знаходиться в смт Томашпіль, вул. Робітнича, 51. Підстава: заява Заворикіної М.І.

Про затвердження гр.. Максименко Тетяні Вікторівні технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0, 15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  що знаходиться в смт Томашпіль, вул Космонавтів.

Про затвердження гр..Бадлак Наталії Миколаївні технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,15га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  що знаходиться в смт Томашпіль, вул  Гоголя..

Про затвердження гр.. Рудик Оксані Ярославівні технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0655 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.  Томашпільська, 19.

Про звільнення гр. Ставнійчук Наталії Володимирівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт Томашпіль її неповнолітніх доньок Ставнійчук Дар’ї Олександрівни, 12.03. 2912 року народження, та Ставнійчук Ульяни Олександрівни, 30. 07.2014 року народження. Підстава: заява Ставнійчук Н.В.(багатодітна сім’я).

Про звільнення гр. Кащук Катерини Дмитрівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль  її неповнолітньої доньки Кащук Аріни Олександрівни, 15.08. 2015 року народження. Підстава: заява Кащук К.Д. (чоловік – учасник АТО).

Про звільнення гр. Мунтян Ольги Михайлівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її  неповнолітньої доньки Гладій Софії Олександрівни, 16. 02. 2012 року народження ( донька померлого учасника АТО). Підстава: заява Мунтян О. М.

Про державну реєстрацію змін до Відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Про затвердження розпорядження селищного голови

Різне.