РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

В даному розділі оприлюднюється інформація про діяльність Томашпільської селищної ради з питань прийняття регуляторних актів.

2017 рік

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – IV від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України Томашпільська селищна рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

Аналізи регуляторного  впливу

1.До проекту “ Про встановлення ставок єдиного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

2.До проекту Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

3.До проекту Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення податку на землю на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

5. До проекту Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення ставок транспортного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

6.До проекту Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення туристичного збору на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік”

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

1.Проект Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення ставок єдиного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

2.Проект Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

3.Проект Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення податку на землю на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

4.Проект Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

5. Проект Рішення Томашпільської селищної ради “ Про встановлення ставок транспортного податку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”

6.Проект Рішення Томашпільської селищної ради “Про встановлення туристичного збору на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік”

Зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13 липня 2017 року до 17 години 00 хвилин.

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому виді за адресою: 24200 Вінницька обл., Томашпільський район смт Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, 1 Томашпільська селищна рада, а також в електронному варіанті: електронна адреса Томашпільської селищної ради: tom_sr@i.ua.