Безкоштовний онлайн-курс «Єдина УкраЇна: становлення національноЇ ідентичності»

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності». Він абсолютно безкоштовний і уже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Ведучою курсу стала Марічка Падалко, а експертами й експертками – науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

15:06 29.12.2023

Цьогоріч за працевлаштування ВПО отримали компенсацію 186  роботодавців Вінниччини

Цьогоріч за працевлаштування ВПО отримали компенсацію 186 роботодавців Вінниччини

З березня 2022 року діє програма з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Вона надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО на умовах, передбачених законодавством.

14:30 29.12.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Обгрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

14:18 27.12.2023

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

14:06 27.12.2023

Відбулась 46 позачергова сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання

26 грудня у великій залі селищної ради під головуванням очільника громади Валерія Немировського відбулась 46 позачергова сесія Томашпільської селищної ради. В її роботі взяли участь 15 депутатів із 26 обраних, запрошені.

17:09 26.12.2023

З Різдвом Христовим!

Дорогі співвітчизники! Шановні віряни римо-католицької церкви та православні християни, які відзначають Різдво Христове за новоюліанським календарем у ніч з 24 на 25 грудня! Щиро вітаю вас зі світлим родинним святом - Різдвом Христовим! Радість народження Спасителя Ісуса Христа уже понад дві тисячі років сповнює людські серця великою радістю, вселяє надію на краще, надихає на добрі вчинки милосердя.

00:05 25.12.2023

24 грудня – День працівників архівних установ

Шановні працівники та ветерани праці архівних установ громади! Щиросердно вітаємо вас із професійним святом!   Архіви стоять на межі часів - минулого, сьогодення і майбутнього. Вони наповнені особливою атмосферою, в якій оживають значущі події й імена, присутня романтика пошуку, радість знахідок і відкриттів. Але це ще й колосальний інформаційний ресурс, який всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви, як зіницю ока.

08:00 24.12.2023