Воїн-земляк із Великої Русави Олександр Мудрик отримав «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Сержанта прикордонних військ України, нашого воїна-земляка, жителя села Велика Русава Олександра Мудрика за проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань згідно наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від 17 грудня 2023 р. відзначено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» а також йому вручено нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону» від Адміністрації Державної прикордонної служби України.

16:44 15.01.2024

З роси й води Вам, шановний ювіляре!

Сьогодні 90-й, ювілейний січень завітав у долю жителя нашої громади - людини мудрої, добродушної і совісної, томашпільчанина Василя Омеляновича Жовтана. Привітати іменинника від імені голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського та жителів громади завітали головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин та спеціаліст інформаційно-комп’ютерного забезпечення селищної ради Валерій Дружинін. Вони побажали ювіляру здоров’я, натхнення, благополуччя, мирного неба, й від селищної ради подарували цінний подарунок та квіти.

15:45 12.01.2024

У Томашполі підняли Олімпійський прапор на підтримку національної збірної України

Сьогодні, 12 січня, на центральній площі Томашполя після Всеукраїнської хвилини мовчання відбулось урочисте підняття Олімпійського прапора з нагоди участі команди України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у місті Канвондо (Республіка Корея).

10:13 12.01.2024

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2023 рік

Станом на 1 січня 2024 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 142 595 673 грн. власних доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів), що становить 103,7 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 137 484 384 грн. В порівнянні з 2022 роком надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 16 220 613 грн., або на 12,8 %.

08:31 10.01.2024

З 90-річним ювілеєм привітали жителя Томашпільської громади

Разом зі сніговою віхолою та тріскучим січневим морозцем завітав у долю жителя нашої громади, антонівчанина Василя Григоровича Тимини, поважний 90-й ювілейний день народження. Привітати іменинника від імені голови Томашпільської селищної ради та усіх жителів громади завітала головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин. Вона побажала ювіляру здоров’я, благополуччя, мирного неба, вручила від селищної ради цінний подарунок і квіти.

14:00 09.01.2024

Гранти на навчання від Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Вінницької області Тульчинського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

16:21 08.01.2024

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі жителі та гості Томашпільської громади! Шановні віряни православної церкви, які зустрічають святе Різдво 7 січня! Щиро вітаємо вас зі світлим родинним святом – Різдвом Христовим! Нині благодатною радістю сповнюються усі людські серця, бо кожен вірить і знає, що народження Спасителя обов’язково знаменує перемогу світла над темрявою, зміцнює надію в торжество добра і справедливості.

00:01 07.01.2024

ЗІ СВЯТОМ БОГОЯВЛЕННЯ!

Шановні віряни римо-католицької церкви та православні християни, які відзначають Хрещення Господнє за новоюліанським календарем! Щиро вітаємо вас із завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу – Хрещенням Господнім - святим Богоявленням. Це свято знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа у річці Йордан. Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вона стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської водички.

00:05 06.01.2024

Про затвердження Порядку складання і виконання розпису бюджету Томашпільської селищної територіальної громади

13:52 01.01.2024