З нагоди Дня Соборності України в Томашполі відбулося урочисте покладання квітів

Сьогодні, 22 січня, у Томашполі після Всеукраїнської хвилини мовчання на честь Дня Соборності і Свободи України та 105-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за Свободу і Незалежність України» та пам’ятної Дошки «Слава і пам’ять Томашпілля».

10:20 22.01.2024

22 січня – День Соборності та Свободи України

Шановні земляки! Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності та Свободи. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України  від 21 січня 1999 року. Сьогодні ми відзначаємо 105-ту річницю від дня проголошення Універсалу про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну. Це свято засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

07:50 22.01.2024

Зі святом Богоявлення!

Шановні жителі громади! Шановні віряни православної церкви, які відзначають свято Хрещення Господнього 19 січня. Ось і завершується цикл зимових Різдвяних свят. Щиро вітаємо вас з цим великим двонадесятим святом, яке встановлене на спомин події, коли Господь наш Ісус Христос, коли Йому було близько 30 років, прийняв Хрещення від Іоана Предтечі в річці Йордані. Він не лише освятив і оновив Собою водне єство, – в цій події Бог вперше явив Себе людям як Пресвята Трійця: Бог Отець говорив з неба, Син Божий хрестився, а Дух Святий зійшов на Нього у вигляді голуба. Всі три Іпостасі Пресвятої Тройці явили Себе в любові до людей, у справі їхнього спасіння. Тож будьмо гідні Його великої всеперемагаючої любові, шануймо, бережімо і поважаймо один одного.

07:00 19.01.2024

Відбулась позачергова 47 сесія селищної ради 8 скликання

Сьогодні, 18 січня, у великій залі засідань селищної ради під головуванням очільника Томашпільської громади Валерія Немировського відбулось пленарне засідання 47-ої позачергової сесії селищної ради 8 скликання. У його роботі взяли участь 18 депутатів з 26  обраних, запрошені.

14:36 18.01.2024

Про скликання 47 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 16 січня 2024 року № 14 "Про скликання 47 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 18 січня 2024 року відбудеться засідання 47 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

15:06 17.01.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради

Сьогодні, 16 січня, під головуванням очільника Томашпільської територіальної громади Валерія Немировського відбулось перше у цьому році засідання виконавчого комітету селищної ради. У ньому взяли участь  члени виконавчого комітету, запрошені.

16:06 16.01.2024

Уряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО та ВПО з інвалідністю

Рішенням Кабміну збільшили строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.  Зокрема, збільшилась загальна тривалість надання компенсації витрат із 2 до 3 місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з-поміж осіб з інвалідністю.

11:00 16.01.2024

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

На черговій 47 сесіїобласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме– до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

10:10 16.01.2024

Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?

Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої«третьої платіжки за газ». Задля безпеки газопостачання та готовності газових мереж багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласники будинку або уповноважена ними особа мають укласти договір на технічне обслуговування таких мереж з оператором газорозподільної системи або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюється за рахунок співвласників.

09:50 16.01.2024

Воїн-земляк із Великої Русави Олександр Мудрик отримав «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Сержанта прикордонних військ України, нашого воїна-земляка, жителя села Велика Русава Олександра Мудрика за проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань згідно наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від 17 грудня 2023 р. відзначено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» а також йому вручено нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону» від Адміністрації Державної прикордонної служби України.

16:44 15.01.2024