Сказ це небезпечно!

Сказ - особливо небезпечне, смертельне вірусне захворювання, яке закінчується смертю. Хворіють на нього люди і тварини як свійські , так і дикі.      На  сказ хворіють лише ссавці, тобто теплокровні тварини та люди.  Птахи, змії та риби не є ссавцями, тому вони не можуть заразитися сказом і не можуть його передавати.    Джерелами сказу є тварини, головним чином із сімейства собачих (вовки, лисиці), а також кажани.

14:56 19.04.2024

Про необхідність суворого дотримання суб’єктами господарювання та фізичними особами регламентів застосування засобів захисту

У зв’язку із нетиповими погодними умовами на окремих полях Вінницької області розпочалось цвітіння ріпаку. Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повторно наголошує про необхідність суворого дотримання суб’єктами господарювання та фізичними особами регламентів застосування засобів захисту. Нехтування цими правилами може призвести до важких наслідків, у т.ч. отруєння людей та знищення медоносних бджіл.

14:51 19.04.2024

Про скликання 51 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 19 квітня 2024 року № 78 "Про скликання 51 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 25 квітня 2024 року відбудеться засідання 51 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

10:51 19.04.2024

Несанкціоновані сміттєзвалища – проблема майже кожного населеного пункту

Незаконні звалища – це стихійні звалища сміття, які утворюються у невідповідних місцях, в тому числі у природних екосистемах, негативно впливаючи на життя та здоров'я людей, навколишнє природне середовище та його окремі компоненти.

15:45 18.04.2024

До відома суб’єктів бджільництва – з 20 по 25 квітня оброблятимуться поля цукрового буряка

ПрАТ «ПК «Поділля» повідомляє про планове застосування засобів захисту рослин, зокрема обробку посівів цукрового буряка із застосуванням пестицидів та агрохімікатів (1. Децис 100 ЕС, КЕ, інсектицид - діюча речовина дельтаметрин 100 г/л, класифікація препарату-2; 2. Бетанал Експерт 274 ЕС, КЕ, гербіцид, десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л, класифікація препарату – 3) на земельних ділянках у межах Томашпільської ТГ: поблизу сіл Нетребівка - 493,24 га та Яланець - 1216,31 га.

09:39 18.04.2024

17 квітня – День працівників пожежної охорони України

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони Томашпільської територіальної громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Ви за покликом серця обрали одну з найскладніших професій, яка потребує рішучості, витримки, мужності відданості та відповідальності. У будь-яку хвилину ви готові прийти на допомогу тим, хто того потребує, іноді для того навіть ризикуючи власним життям. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

08:00 17.04.2024

Увага!!! Сьогодні звершується реєстрація на навчальний захід «Започаткування та розвиток бізнесу у період кризи»

Якщо хочете дізнатися як саме залучати ресурси для бізнесу – реєструйтеся. Не упустіть свою можливість розвитку. Маєте давню мрію надавати професійно послуги у б’юті-сфері, мати власну кав'ярню, виготовляти крафтові продукти, налагодити швейну справу чи будь-яку іншу або ж маєте діючий бізнес у Томашпільській громаді, фермерське господарство і хочете його розвивати, але потребуєте знань та фінансових ресурсів?

10:19 15.04.2024

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо формування мережі закладів загальної середньої освіти Томашпільської селищної ради на 2024-2027 роки

1.Найменування організатора громадського обговорення – Томашпільська селищна рада. 2.Мета: цей проєкт підготовлений з метою забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів, їх модернізації, удосконалення та упорядкування мережі закладів освіти Томашпільської селищної  ради

10:15 12.04.2024