Міністерство культури та інформаційної політики України збирає пропозиції до проведення Тижня громадянського суспільства

Міністерство культури та інформаційної політики України в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні розпочинає підготовку до Тижня громадянського суспільства.

17:30 31.08.2023

Оголошення про прийом на роботу до поліції

Відділення поліції №2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що з 18 серпня 2023 року по 08 вересня 2023 року проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області (поліцейський СРПП, слідчий, дізнавач) чоловіків та жінок віком до 55 років. Заробітня плата від 18700 тис. грн.

15:43 31.08.2023

АТ "Вінницягаз" повідомляє про проведення земляних робіт

Томашпільська дільниця Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє , що в звʼязку з аварійною ситуацією, а саме виявлення витоку на підземному газопроводі середнього тиску, по вул. Гагаріна та вул. Щаслива в смт Томашпіль будуть проводитися земельні роботи з розкопкою грунту з 29.08.2023 р. До моменту виявлення витоку газу, відключення газопостачання здійснюватись не буде.

10:17 30.08.2023

У ТОМАШПОЛІ ВІДКРИТО ДОШКУ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ-ЗЕМЛЯКАМ ГРОМАДИ

Сьогодні, 29 серпня, вся Україна схиливши голови вшановує пам’ять  загиблих захисників, які у 2014 році у соняшникових полях під Іловайськом поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни та перед десятками тисяч полеглих захисників і захисниць України в нинішній російсько-українській війні. Серед яких, на превеликий жаль, є й імена  31 воїна-Героя з Томашпільської громади.

16:28 29.08.2023

На сесії обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

15:19 29.08.2023

Депутати Вінницької обласної Ради доручили обласній військовій адміністрації збільшити фінансування оборони та підтримкиЗСУ

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року.   Директор департаменту фінансів обласноївійськової адміністрації Микола Копачевський повідомив, що за підсумками першого півріччя 2023 року обласний бюджет виконаний та має суттєвий приріст.

15:10 29.08.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

24 серпня 2023 року під головуванням очільника Томашпільської громади Валерія Немировського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради за участі членів виконавчого комітету, запрошених. Традиційно засідання розпочалося з виконання Державного Гімну України. Валерій Федорович також привітав усіх присутніх з державним святом – Днем Незалежності України, побажав усім здоров’я, миру, плідних успіхів у роботі на благо громади та Батьківщини.

16:55 24.08.2023

Україна вдруге святкує День Незалежності в умовах великої війни

З цієї нагоди сьогодні, 24 серпня, на центральній площі селища відбувся урочистий захід, в якому взяли участь голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, секретар селищної ради Оксана Потуторовська, перший заступник голови Віталій Годний, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Борис Наконечний, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Інна Шклярук, старший спеціаліст відділу освіти, , культури, спорту та туризму Інна Карпин, депутати та члени виконавчого комітету селищної ради, керівники та працівники структурних підрозділів громади, старости, громадськість.

12:40 24.08.2023