Про скликання 40 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10 липня 2023 року №156 "Про скликання 40 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 13 лирня 2023 року відбудеться засідання 40 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 10 год.

13:28 12.07.2023

До відома суб’єктів бджільництва – 13-20 липня оброблятимуться поля соняшника та кукурудзи

Тульчинським виробничим підрозділом ПрАТ «Зернопродукт МХП» буде проведено обробку посівів соняшника і кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на земельній ділянці в межах Томашпільської ТГ , с.Олександрівка та с.Липівка,  площею 763 га та721 га відповідно, яка межує з населеними пунктами: с.Велика Русава,  с.Комаргород.

13:46 11.07.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 6 місяців 2023 року

Станом на 1 липня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 54 904 822 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 111,8 % виконання до уточненого плану на 6 місяців в сумі 49 090 097 грн. та 41,1 % виконання до  плану на рік в сумі 133 620 874 грн.

09:17 10.07.2023

Деякі обмеження проведення збору урожаю 2023 року

Відповідно до спільного наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації та командира тактичної групи "Вінниця", суб’єкти господарювання, які залучаються до польових робіт, під час переміщення автомобільними дорогами Вінницької області сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки, зокрема комбайнів зобов’язані дотримуватись встановлених обмежень, що діють протягом комендантської години та забезпечити з обох сторін руху супровід техніки автомобілями прикриття з ввімкненими габаритними вогнями.

13:43 07.07.2023

Сімейні форми влаштування дитини

РОДИНА – найкраще середовище для повноцінного розвитку дитини. І якщо так сталося, що дитина, за якихось обставин, не може жити у своїй біологічній сім’ї – існують інші варіанти, як їй подарувати родинний затишок.      Перше і найбільш популярне – це усиновлення, де дитина приймається у родину на правах сина чи дочки. Але чи знаєте ви, що існують ще чотири форми влаштування дитини у родину – патронат, опіка чи піклування, прийомна сім’я (ПС) та дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ).

09:58 06.07.2023

Регіональна комплексна Програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2023-2028 роки, затверджена наказом начальника Вінницької обласної військової адміністрації від  22.06.2023 року №900

Регіональна комплексна Програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2023-2028 роки, затверджена наказом начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 22.06.2023 року №900

У Вінницькій області відновила роботу регіональна комплексна програма інвестування житлового будівництва «Власний дім», яка забезпечує можливість покращення житлових умов жителів територіальних громад, в тому числі внутрішньо-переміщених осіб та учасників бойових дій (членів їх сімей), які захищають Україну від збройної агресії російської федерації.

12:40 05.07.2023

Вячеслав Соколовий: «Підтримати військовослужбовців та їхні родини – наш головний обов’язок!»

Допомога військовослужбовцям та їхнім родинам залишається в центрі уваги Вінницької обласної ради. Саме тому на черговій сесії одним з перших питань депутати заслухали, як виконується цільова програма.

14:36 04.07.2023

4 липня – День Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції, ветерани поліцейської служби нашої громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Чотири роки тому Президент України підписав документ, який докорінно змінив систему правоохоронних органів нашої країни. Тож саме сьогодні ми вітаємо усіх, хто вдень та вночі в силу своєї компетентності та обов`язків охороняє життя та здоров’я, права та свободи громадян нашої громади.

08:00 04.07.2023

2 липня – День податківця України

Шановні працівники та ветерани податкової служби громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Завдяки професійній діяльності податківців багато в чому визначається соціально-економічна стабільність нашої громади. Від вашого професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя та розвиток інфраструктури нашої громади.

08:00 02.07.2023

НЕБЕСНИЙ СТРІЙ ПОПОВНИВ ЩЕ ОДИН ВОЇН СВІТЛА

Не встигла наша громада оговтатися від попередньої втрати, як звістка про смерть ще одного воїна-земляка знову засмутила наші серця. Від важкої, невиліковної хвороби у Вінницькому шпиталі помер солдат Збройних Сил України, житель с.Ракова - Володимир Володимирович Говтвян.

15:00 01.07.2023