Голова Тульчинської РВА провів виїзний прийом громадян у селищі Томашпіль

Сьогодні, 21 червня, за участі селищного голови Валерія Немировського начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, згідно робочого графіку, здійснив виїзний прийом громадян у селищі Томашпіль.

16:23 21.06.2023

Під час виїзного прийому громадян у Томашпільській громаді вивчалися нагальні проблеми сімей військовослужбовців

Сьогодні, 20 червня, в нашій громаді в рамках  виконання наказу голови Вінницької ОВА Сергія Борзова від 21.06.2022 р. №779 «Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України Вінницької області» відбувся плановий виїзний прийом першого заступника голови Вінницької ОВА Наталії Заболотної за участі голови Тульчинської РВА Олександра Гаврилюка, заступників голови Тульчинської РВА Сергія Чепернатого, Михайла Мурги, Володимира Скалія, начальника управління соціального захисту Тульчинської РВА Миколи Богача, голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського, директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмили Поперечної, директора КНП «Томашпільський ЦПМСД» Андрія Щербатого, директора КНП «Томашпільська ЦРЛ» Ігоря Горупашенка, начальника соціального захисту Томашпільської селищної ради Олександра Недомовного, начальника відділу рекрутингу та комплектування першого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор В’ячеслава Рузяка.

08:20 21.06.2023

До відома суб’єктів бджільництва – 23-28 червня оброблятимуться поля соняшника

Тульчинським виробничим підрозділом ПрАТ «Зернопродукт МХП» буде проведено обробку посівів соняшника із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на земельній ділянці в межах Томашпільської ТГ , с.Олександрівка та с.Липівка,  площею 763 га, яка межує з населеними пунктами: с.Горишіквське, с.Велика Русава, с.Яришівка, с.Комаргород.

16:20 20.06.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 20 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Немировського. Згідно з порядком денним члени виконкому розглянули 40 нагальних питань, та прийняли до них відповідні рішення.

13:17 20.06.2023

19 червня – День фермера

Шановні фермери, аграрії, господарі землі нашої громади! Сердечно вітаємо вас із професійним святом! Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці, залізної витримки, завзятості, кмітливості, стійкості, впевненості фермерство живе та сприяє стабільному розвитку.

09:25 19.06.2023

Я БУДУ СУМУВАТИ ЗА ТОБОЮ, ШКОЛО. ВСЕ, ЩО ДАЛА ТИ, Я ВІЗЬМУ З СОБОЮ!

Сьогодні, 17 червня у другій половині дня актова зала Томашпільського ліцею була переповнена красивими, святково одягнутими, по-дорослому урочисто піднесеними випускниками старших класів, їх учителями, наставниками, батьками та гостями, адже у цей день відбувся випускний вечір.

10:15 17.06.2023

Організація та проведення суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану

В умовах воєнних дій всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Відтак, зростає необхідність збільшення кількості трудових ресурсів, залучених до забезпечення нормального функціонування суспільства. Одним із таких ресурсів є залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт.  У зв’язку з цим на засіданні виконавчого комітету Томашпільської селищної ради від 08.06.2023 року №314 було прийнято відповідне рішення "Про організацію суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану та запровадження трудової повинності"

13:42 14.06.2023

Матері загиблого бійця вручили посмертну нагороду сина

Подвиги та імена Героїв, які віддали своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки викарбувані в серцях нашої пам’яті. Одним із них є наш земляк, житель Кислицького Анатолій Володимирович Сафін – учасник АТО, солдат стрілець-зенітник І відділення зенітного ракетного взводу, який загинув 30 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Невське Луганської області.

11:14 12.06.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 5 місяців 2023 року

Станом на 1 червня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 44 236 690 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 111,2 % виконання до уточненого плану на 5 місяців в сумі 39 790 662 грн. та 33,1 % виконання до  плану на рік в сумі 133 620 874 грн.

14:29 09.06.2023