Передайте показання газових лічильників до 5 серпня

Вчасно передані показання лічильника – це запорука коректних нарахувань за спожитий газ. Передати дані про спожиті кубометри можна за допомогою сервісів Газопостачальної компанії «НафтогазУкраїни»:   в особистому кабінеті my.gas.ua   на сайті без реєстрації за спрощеною процедурою https://gas.ua/uk/indicators, а саме:   в головному меню натиснути розділ «Передача показань»;   ввести особовий рахунок і перші три літери прізвища власника рахунка;   клікнути на «Відправити».

16:30 03.08.2023

Нескорений воїн незламної  країни

Нескорений воїн незламної країни

Болючі звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити з гарячих точок фронту в нашу громаду. І кожна із них однаково болить усім нам. Адже чужої біди не буває, особливо у ці важкі для нашої країни часи випробувань війною. Сьогодні, 3 серпня, Томашпільська громада в останню земну дорогу провела вірного сина України, молодого воїна-земляка, 34-річного томашпільчанина Олександра Сергійовича Резніка.

15:46 03.08.2023

30 липня – День працівників торгівлі

Шановні працівники торговельного обслуговування Томашпільської громади, ветерани галузі!   Щиро вітаємо вас із професійним святом!   Ваша професія вимагає великих зусиль і відданості обраній справі, адже послугами працівників торгівлі щодня користуються тисячі людей.   В умовах воєнного стану ваш професійний хист, уміння реагувати на обставини і потреби, чуйно ставитися до кожного покупця лише сприяють стабільному функціонуванню галузі, безперебійному забезпеченню населення необхідними товарами.

08:00 30.07.2023

28 липня – День Української державності

Шановні жителі та гості Томашпільської громади! Сьогодні Україна вдруге відзначає День Української Державності 28 липня - у День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам’ять видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, який прийняттям у 988 році Християнства засвідчив цивілізований вибір Київської Русі, спадкоємцями якої є Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава, Карпатська Україна та сучасна Україна.

08:00 28.07.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 27 липня, у великій залі Томашпільської селищної ради за головуванням Томашпільського селищного голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету. В ньому взяли участь 20 членів виконкому із 24 обраних, запрошені.

17:43 27.07.2023

До уваги споживачів газу!

18 липня цього року компанія АТ «Вінницягаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.  Для забезпечення своєчасного обліку природного газу всіх споживачів переведено на сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». ❗️ Показання газового лічильника слід передавати з 1 по 5 число щомісяця за допомогою сервісів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України»:

16:42 27.07.2023

Що українцям варто знати про ID-картку?

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки почали оформлювати з січня 2016 року. Та попри досить довгий термін користування цим документом, дотепер не всі українці володіють повною інформацією щодо процедури його оформлення, умов користування, термінів зберігання тощо. Тож коротко відповідаємо на основні питання щодо ID-картки:

16:35 27.07.2023

27 липня – День медичного працівника України

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Томашпільської громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке цьогоріч вперше, згідно Указу президента України, відзначається 27 липня! Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає самовідданості, великого терпіння, мужності, душевної чутливості, високої професійності, моральності та лікарської честі. Усіма цими рисами, дорогі наші медики, ви наділені сповна.

08:00 27.07.2023

Державна регуляторна політика у воєнний період

Експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державною регуляторною службою України та за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” розробили інфографіку з роз'ясненнями бізнесу щодо регуляторної політики у воєнний період. ФАЙЛ

16:16 25.07.2023