Томашільщина попрощалася з останнім ветераном-земляком Другої світової війни

78-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зустрічатимуть все менше ветеранів – учасників бойових дій. З кожним роком їх все більше відходить в історію. Ось і Томашпільська громада вже втратила останнього свідка того минулого лихоліття.

14:02 19.01.2023

Даруймо дітям побільше світлих емоцій

Жодних свят діти не чекають так завзято, як Нового року та Різдва. Особливо зараз, під час війни і тяжких випробувань для України. Та, попри все, дітям потрібно дарувати радість й всіляко підтримувати їх віру в дива.  Адже саме приємні відчуття допоможуть їм швидше пристосуватися до мінливого й непередбачуваного сьогодення.

17:01 12.01.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2022 рік

Станом на 1 січня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 126 375 060 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 104,1 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 121 433 980 грн.

09:43 10.01.2023

«Ліга Поділля» завітає у Томашпіль

Здоров’я людини – найвищий пріоритет. Саме під таким гаслом у грудні минулого року на Вінниччині відбулося відкриття ліги ігор першого аматорського Чемпіонату Вінницької області з волейболу «Ліга Поділля». Його головною метою є популяризація спорту та здорового способу життя та надання можливості здобути новий досвід волейболістам із різних куточків області. Саме в умовах війни фізичне і ментальне здоров’я людей набуває дуже важливого значення. А розвиток спорту підтримає бойовий дух та надасть сили для подальшої боротьби.

10:49 06.01.2023

Відбулася перша робоча нарада Томашпільської селищної ради

Сьогодні, 3 січня, відбулася перша у цьому році робоча нарада Томашпільської селищної ради. Селищний голова Валерій Немировський провів її за участю першого заступника Віталія Годного, начальника першого відділу РТЦК та соціальної підтримки, підполковника Романа Сватка, начальника Томашпільського відділення поліції Віктора Піруса, начальника Томашпільської ДПРЧ-28 Сергія Вапнярука та керівників усіх структурних підрозділів Томашпільської громади.

14:02 03.01.2023

Про затвердження Порядку  складання і виконання розпису  бюджету Томашпільської селищної територіальної громади

10:54 02.01.2023