Відбулася 36 чергова сесія Томашпільської селищної ради

Сьогодні, 23 березня 2023 року під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулося пленарне засідання 36 чергової  сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 26 обраних, запрошені.

17:16 23.03.2023

Відбулося чергове засідання виконкому селищної ради

Сьогодні, 21 березня, у малому залі Томашпільської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Валерія Немировського. У ньому взяв участь 21 виконкомівець із 26, а також запрошені.

14:21 21.03.2023

Томашпільська громада попрощалася із загиблим 32-річним захисником

Сьогодні, 20 березня, жителі Горишківки та навколишніх сіл, працівники місцевого старостату, представники влади Томашпільської громади, священики, побратими, найближчі та найрідніші люди проводжали в останню дорогу полеглого на Сході країни воїна-земляка — горишківчанина Ігоря Анатолійовича Гаврилюка, який віддав своє життя, захищаючи рідну Україну від навали російських окупантів.

14:55 20.03.2023

Напередодні професійного свята голова громади відвідав трудові колективи комунальників

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг.

11:17 17.03.2023

Липівський ліцей відтепер матиме власне укриття

З  самого початку повномасштабної російського-української війни українські навчальні заклади зіткнулися з нагальною проблемою – як убезпечити дітей під час проведення очного навчання. Адже більшість із них укриттів або взагалі не мають, або мають такі, що використовувалися не за призначенням і тепер потребують капітального ремонту або переобладнання.

15:29 16.03.2023

ТОМАШПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА СУЧАСНІ ХРОМБУКИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Наприкінці минулого тижня у рамках виконання національного проєкту «Ноутбук для кожного вчителя» з робочою поїздкою на Вінниччині перебував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який спільно з начальником Вінницької обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим, народним депутатом України Іриною Борзовою вручили керівникам територіальних громад сертифікати та хромбуки для закладів загальної середньої освіти.

15:30 13.03.2023

11 березня - День землевпорядника

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби Томашпільської територіальної громади!  У другу суботу березня Україна традиційно відзначає ваше професійне свято – День землевпорядника. Земля є одним із найважливіших природних ресурсів, наше основне національне багатство, наша святиня і  годувальниця.

08:00 11.03.2023