Напередодні професійного свята голова громади відвідав трудові колективи комунальників

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг.

11:17 17.03.2023

Липівський ліцей відтепер матиме власне укриття

З  самого початку повномасштабної російського-української війни українські навчальні заклади зіткнулися з нагальною проблемою – як убезпечити дітей під час проведення очного навчання. Адже більшість із них укриттів або взагалі не мають, або мають такі, що використовувалися не за призначенням і тепер потребують капітального ремонту або переобладнання.

15:29 16.03.2023

ТОМАШПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА СУЧАСНІ ХРОМБУКИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Наприкінці минулого тижня у рамках виконання національного проєкту «Ноутбук для кожного вчителя» з робочою поїздкою на Вінниччині перебував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який спільно з начальником Вінницької обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим, народним депутатом України Іриною Борзовою вручили керівникам територіальних громад сертифікати та хромбуки для закладів загальної середньої освіти.

15:30 13.03.2023

11 березня - День землевпорядника

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби Томашпільської територіальної громади!  У другу суботу березня Україна традиційно відзначає ваше професійне свято – День землевпорядника. Земля є одним із найважливіших природних ресурсів, наше основне національне багатство, наша святиня і  годувальниця.

08:00 11.03.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2 місяці 2023 року

Станом на 1 березня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 16 529 531 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить  109,7 % виконання до уточненого плану на 2 місяці в сумі 15 069 368 грн. та               12,4 % виконання до плану на рік в сумі 133 620 874 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 574 128 грн., або на 3,6 %.

16:20 10.03.2023

ПРАВО ДИТИНИ НА СІМ’Ю

ОПІКА ТА ПІКЛУВАННЯ Опіка, піклування над дітьми – це сімейна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів.

08:05 10.03.2023

БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ, ВАМ БОГ ПОМАГАЄ! ЗА ВАС ПРАВДА, ЗА ВАС СЛАВА. І ВОЛЯ СВЯТАЯ!

9 березня вся Україна разом зі світовою спільнотою відзначає 209-ту річницю з дня народження великого сина України, нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка – талановитого поета, драматурга, прозаїка, мислителя, історика, етнографа, фольклориста. Все життя і творчість якого були присвячені рідному українському народу, боротьбі за його волю.

10:51 09.03.2023