До відома жителів та суб’єктів господарювання Томашпільської  територіальної громади!

До відома жителів та суб’єктів господарювання Томашпільської територіальної громади!

Проведення навесні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» вже стало доброю традицією. Ця корисна справа відображає активну життєву позицію і прагнення людей не на словах, а на ділі подбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Адже усі ми хочемо жити в місцевості, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, впорядковані прилеглі території  підприємств, установ, організацій та закладів торгівлі, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

15:34 31.03.2023

ЮВІЛЕЙ, ОСВЯЧЕНИЙ ЛЮДЯНІСТЮ І ДОБРОМ

25 березня свій 90-річний ювілей святкувала жителька Томашполя  Марія Андріївна Вусата. Є що згадати їй за ці роки, нічого пам’ять не зітерла, не розгубила...

13:54 29.03.2023

Реєстрація для отримання виплат грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам у Томашпільській громаді

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Томашпільскій селищній територіальній громаді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

13:38 29.03.2023

Томашпільська громада в останню дорогу провела загиблого воїна зі Стіни

Сьогодні, 28 березня, мальовнича історична Стіна проводжала в останню життєву дорогу свого вірного сина, мужнього захисника-Героя, патріота України – Григорія Івановича Волошина. Віддати останню шану воїну-односельцю прийшли майже всі стіняни, жителі прилеглих сіл, представники влади Томашпільської територіальної громади, військовослужбовці, староста та працівники Стінянського старостату, інших старостатів, колеги по роботі, друзі, знайомі та близькі люди.

15:06 28.03.2023

Про пересування дорогами Вінницької області під час комендантської години потрібно інформувати Тульчинську районну військову адміністрацію

Тульчинська районна військова адміністрація  на виконання спільного Наказу Вінницької обласної військової адміністрації та Командування оперативного угрупування військ «Дністер» від 20.03.,2023 р. №442/25 «Про сприяння проведенню весняно-літніх польових робіт у 2023 році» та з метою безперешкодного переміщення техніки та працівників суб’єктів господарювання громади, які будуть здійснювати  цілодобове проведення польових робіт, а також перевезення (кочівлі) бджолиних сімей на місця медозбору і запилення автомобільними дорогами Вінницької області та польовими шляхами  протягом дії комендантської години, просить  забезпечити попереднє письмове повідомлення суб’єктами господарювання  громади Тульчинську району військову адміністрацію,  із зазначенням періоду, засобів та місць проведення робіт, маршрутів переміщення.

15:40 24.03.2023

Відбулася 36 чергова сесія Томашпільської селищної ради

Сьогодні, 23 березня 2023 року під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулося пленарне засідання 36 чергової  сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів із 26 обраних, запрошені.

17:16 23.03.2023

Відбулося чергове засідання виконкому селищної ради

Сьогодні, 21 березня, у малому залі Томашпільської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Валерія Немировського. У ньому взяв участь 21 виконкомівець із 26, а також запрошені.

14:21 21.03.2023

Томашпільська громада попрощалася із загиблим 32-річним захисником

Сьогодні, 20 березня, жителі Горишківки та навколишніх сіл, працівники місцевого старостату, представники влади Томашпільської громади, священики, побратими, найближчі та найрідніші люди проводжали в останню дорогу полеглого на Сході країни воїна-земляка — горишківчанина Ігоря Анатолійовича Гаврилюка, який віддав своє життя, захищаючи рідну Україну від навали російських окупантів.

14:55 20.03.2023